Kancelaria współpracuje z Polskim Radiem PiK, w którym co środę nadawana jest audycja Radiowa Akademia Podatkowa, podczas której eksperci z Kancelarii w sposób przystepny tłumaczą słuchaczom zawiłości systemu podatkowego.

Ponadto specjaliści z Kancelarii są zapraszani do brania udziału w audycjach poświęconych podatkom, gospodarce w roli ekspertów – m.in. co tydzień w piątek jest prowadzona godzinna audycja, w trakcie której pracownicy Kancelarii na żywo odpowiadają słuchaczom na pytania z zakresu szeroko rozumianego prawa podatkowego.

Zapraszamy do słuchania i aktywnego uczestnictwa w piątkowych audycjach na żywo a także do posłuchania archiwalnych nagrań Radiowej Akademii Podatkowej za pośrednictwem podcastów Radia PiK.

Od 2015 roku Doradca Podatkowy z Kancelarii jest zapraszany do udziału w audycji Tacy sami prowadzonej przez redaktorów Monikę Kaczyńską i Michała Zarębę poświąconą problemom osób niepełnosprawnych. W programie przedstawiane są m.in. przydatne informacje i porady podatkowe. Zapraszamy do odsłuchania poprzednich audycji.

Szef udziela wywiadu

Newsletter


Bądź na bieżąco