Kancelaria Doradztwa Podatkowego założona została w roku 1991. Od samego początku Kancelaria prowadziła działalność w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia rachunkowości, ewidencji podatkowych oraz szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego.

Naszym mottem przewodnim jest hasło „Aby fiskus był syty, a podatnik cały”

6216

Od dnia 1 października 2006 roku Kancelaria mieści się w biurowcu Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Bydgoszczy. Do dyspozycji Klientów jest obszerny parking, co w dzisiejszych zatłoczonych miastach jest sporym ułatwieniem.

W 2007 roku Kancelaria zatrudniła radcę prawnego, od tego momentu zakres oferty rozszerzył się także o pomoc w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi m.in. z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz w sprawach cywilnych i gospodarczych.

W połowie 2008 roku pracownik Kancelarii został wpisany na listę doradców podatkowych, dzięki czemu Kancelaria wzbogaciła się o kolejnego Doradcę Podatkowego.

W maju 2010 roku został otwarty Oddział Kancelarii w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie). Wybór był nieprzypadkowy, gdyż od wielu lat Kancelaria obsługiwała podmioty z tego rejonu. Klienci wielokrotnie zgłaszali zapotrzebowanie na profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, po które do tej pory musieli udawać się do Bydgoszczy czy Poznania. W maju 2023 roku zmieniona została lokalizacja Oddziału Kancelarii. Nowy lokal mieści się bliżej centrum miasta, co pozwala na wygodniejszy dostęp Klientów do usług Kancelarii. Podobnie jak w Bydgoszczy do dyspozycji dostępny jest wygodny parking.

Kancelaria podzielona jest na dwa główne działy: dział księgowości oraz dział prawny, w ramach którego poza doradcami podatkowymi oraz radcą prawnym funkcjonuje także komórka ds. cen transferowych.

Już od 2008 roku Kancelaria współpracuje z Polskim Radiem Pomorza i Kujaw. Kadra Kancelarii co piątek uczestniczy w audycji „na żywo” odpowiadając na pytania słuchaczy dotyczące wszelkich spraw związanych z prawem podatkowym, a ponadto na przestrzeni tych lat uczestniczyła w takich powtarzalnych audycjach jak między innymi Radiowa Akademia Podatkowa, czy OBYWATEL PL.

W 2010 roku Kancelaria nawiązała współpracę z Tygodnikiem Pałuki, który ukazuje się w regionie, w którym mieści się żniński oddział Kancelarii. Wraz z redakcją od wielu lat organizowane są dla czytelników Pałuk comiesięczne dyżury doradców podatkowych z Kancelarii.

W minionych latach Kancelaria organizowała też cyklicznie wraz z Zespołem Obsługi i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Bydgoszczy bezpłatne seminaria podatkowe zarówno dla przedsiębiorców jak i wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym prawem podatkowym. W zakresie szkoleń i seminariów zapraszamy na naszą stronę www.podatkoweszkolenia.pl

Newsletter


Bądź na bieżąco