Kancelaria poszukuje

pracowników do działu księgowości – oferta Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
  • sporządzanie rejestrów VAT,
  • ustalanie obowiązku podatkowego,
  • bezpośrednia, kompleksowa współpraca z Klientami w w/w zakresie,
  • komunikacja z urzędami.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku księgowym,
  • dobra znajomość pełnej księgowości i księgowości uproszczonej,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość programu Insert.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole.

W aplikacji prosimy podać charakterystykę dotychczasowej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych* na adres:

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz
Al. Powstańców Wielkopolskich 10
85-090 Bydgoszcz

bądź za pośrednictwem poczty e-mail:
praca@gotowicz.pl

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru ofert.

*Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2018 r., poz. 1000).

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz z siedzibą w Bydgoszczy 85-090, Al. Powstańców Wielkopolskich 10, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.