Kancelaria w sieci


Obserwuj @gotowicz_pl blogownik Podatki Online


O nas -> Radiowa Akademia Podatkowa

Kancelaria współpracuje z Polskim Radiem PiK, w którym co środę nadawana jest audycja Radiowa Akademia Podatkowa, podczas której eksperci z Kancelarii w sposób przystepny tłumaczą słuchaczom zawiłości systemu podatkowego.

Ponadto specjaliści z Kancelarii są zapraszani do brania udziału w audycjach poświęconych podatkom, gospodarce w roli ekspertów – m.in. co tydzień w piątek jest prowadzona godzinna audycja, w trakcie której pracownicy Kancelarii na żywo odpowiadają słuchaczom na pytania z zakresu szeroko rozumianego prawa podatkowego.

Zapraszamy do słuchania i aktywnego uczestnictwa w piątkowych audycjach na żywo a także do posłuchania archiwalnych nagrań Radiowej Akademii Podatkowej za pośrednictwem podcastów Radia PiK.

Od 2015 roku Doradca Podatkowy z Kancelarii jest zapraszany do udziału w audycji Tacy sami prowadzonej przez redaktorów Monikę Kaczyńską i Michała Zarębę poświąconą problemom osób niepełnosprawnych. W programie przedstawiane są m.in. przydatne informacje i porady podatkowe. Zapraszamy do odsłuchania poprzednich audycji.
Zamów newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!Kontakt


Bydgoszcz:
tel. (52) 327 03 09
kom. 509 974 784
sekretariat@gotowicz.pl

Żnin:
tel. (52) 303 14 42
kom. 508 195 138
biuro.znin@gotowicz.plNasza "ofertówka"


katalog reklamowy kancelarii - online

Copyright © 2014 Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz. All rights reserved.
INTERNETOWY SERWIS PODATKOWY:ZADAJ PYTANIE DORADCY PODATKOWEMU
BLOGOWNIK PODATKOWY:


Oficjalny blog
Kancelarii Doradztwa Podatkowego
Mariusz Gotowicz